Prepadnutá cesta

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

prepadnutá cesta

07. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. O jeho riešení vás budeme informovať.

Gmitterová, ÚKaM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania