Úprava terénu po výkopových prácach

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

V okolí Baziliky sv. Mikuláša zostal po výkopových prácach neupravený terén s množstvom kameňov. Bolo by skvelé ak by tento priestor bol opätovne skultivovaný tak ako sa na okolie podobných pamiatok patrí.

27. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
do konca tohto kalendárneho týždňa bude trávnatá plocha upravená do pôvodného stavu.

Mestský úrad Trnava
14. apríl 2017

Štefan

Podnet bol vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania