Výtlky na Olympijskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Veterná 27. marca 2017

Na Olympijskej ulici je znovu niekoľko veľkých výtlkov. Väčšinou sú vedľa opravovaných častí. V minulosti sa hovorilo o komplexnej oprave tejto ulice, ale nejako to zaniklo. Tieto diery sú pri paneláku, ale aj pri rodinných domoch je niekoľko dier. Je možné to opraviť?

27. marec 2017

Juraj Fuzák

Olympijska sa ide prerabat tento rok.
28. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
keďže by sa v tomto roku mali začať práce súvisiace s rekonštrukciou komunikácie, zabezpečíme nevyhnutnú a iba provizórnu opravu porúch. Ak to bude možné, tak pravdepodobne do konca tohto týždňa

Odbor dopravy a komunálnych služieb
11. august 2017

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania