Slabo viditeľný priechod na Cukrovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Janka M. 03. apríla 2017

Na Cukrovej ulici pri krizovatke Cukrova a J.Hajdoczyho je vyblednuty priechod pre chodcov.

18. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priechod bude obnovený v priebehu mesiaca apríl 2017, v rámci jarnej obnovy väčšiny priechodov v meste.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
28. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priechod pre chodcov v tejto lokalite už bol vyznačený novým náterom.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
31. október 2018

Pavol

Skoro neviditeľný prechod pre chodcov

Skoro neviditeľný prechod pre chodcov na Cukrovej ulici (pri obchode Coop jednota). Pri daždi alebo po daždi nie je prechod pre chodcov skoro vidieť, na mieste sa síce nachádza aj zvislé dopravné značenie ale dôležité je obnoviť aj vodorovné dopravné značenie. Hrozí riziko zrážky chodcov autom. Opravu je potrebné vykonať čo najskôr.
06. november 2018

Pavol

Poškodený prechod pre chodcov na Cukrovej ulici

Na Cukrovej ulici sa tesne pred zákrutou (pri obchode Coop Jednota) nachádza poškodený priechod pre chodcov (opotrebovaný a veľmi zle čitateľný) ktorý je potrebné opraviť. Miesto je hlavne večer dosť neprehľadné a najmä rýchlejší šoféri vôbec nič nevidia. Jedná sa o nebezpečné miesto.
25. december 2018

Pavol28

Pekný večer prajem. Chcel by som informovať o stave neriešenia problému. Dopravné značenie priechodu pre chodcov nebolo obnovené (nebola zabezpečená potrebná obnova) a priechod tak najmä večer predstavuje stále nebezpečenstvo pre chodcov. Zvislé dopravné značenie chyba. Prikladám foto komunikácie dňa 25.12.2018.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania