Zarastený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
majo 05. apríla 2017

Chodník na Suchovskéj ceste je značne zarastený, čo má za následok jeho zlú prechodnosť.

PS: treba očistiť chodníky na oboch stranách ulice

10. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníka pozemku, z ktorého do chodníka vychádzajú náletové výhony, vyzveme, aby túto zeleň odstránil.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania