Chýba panel v protihlukovej stene

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Dobry den, na obchvate pred mostom na Krupu vypadol kus protihlukovej bariery.

10. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme odoslali správcovi komunikácie, ktorým je Slovenská správa ciest.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. apríl 2017

Peter

Dakujem za preposlanie do SSC, lepsie som to odfotil, mormalne im to drevo cele odhnilo s ked ide kamion, je pocut hluk
07. september 2017

Peter

Prosim Vas, je nejaka odozva zo SSC? Na Peknom poli je coraz viac domov a cez chybajuci panel ide pri prejazde kamionov dost hluk.
22. december 2017

Peter

Zatial je to stale odtrhnute
23. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme urgovali u hlavného odborného zamestnanca správy a prevádzky ciest SSC IVSC Bratislava. Dostali sme túto odpoveď: "Tento podnet už nie je aktuálny, nakoľko závada na protihlukovej stene v podobe chýbajúceho panela už bola odstránená minulý rok."

Mestský úrad Trnava
25. august 2018

Peter

ano, uz je to hotove
19. november 2018

Peter

je to hotove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania