Hluk v okoli Apolla

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Robert 09. apríla 2017

Mame problem s nocnym kludom. Pravidelne v kazdy piatok a sobotu tu byvavaju zurky, ktore prakticky nikdy nekoncia o desiatej... Napriklad dnes je to take hlucne ze mi ani pes nemoze zaspat a to je pol 1 a byvame na pekarskej... Cez leto si vlastne ani nebudeme moct otvorit okno bez toho aby sme nemali ich playlist v posteli...Dakujem za akekolvek riesenie.

10. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade rušenia nočného pokoja volajte prosím na stálu službu Mestskej polície (telefónne číslo 159) v čase, keď k rušeniu dochádza. Na miesto bude vyslaná hliadka, ktorej úlohou je identifikovať rušiteľa, vyzvať ho, aby s rušením prestal, prípadne vykonať také opatrenia v zmysle svojej právomoci, ktoré môžu rušenie nočného pokoja eliminovať.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania