Kanály na Hlbokej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Veterná 10. apríla 2017

Na križovatke Hlbokej ulice so Starohájskou sú kanály, ktoré pozná každý, kto tadiaľ jazdí. Je to na strane ulice bližšie k hradbám. Okolie kanálov je poškodené, každý to obchádza. Tieto dva sú blízko priechodu pre chodcov, ďalší je pod lávkou. Je možné ten poškodený asfalt opraviť a vyrovnať kryty kanálov do úrovne vozovky? Bolo by to určite bezpečnejšie. Vďaka.

25. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetný kanál je v správe Tavos, a. s. Jeho opravu zaradili do plánu realizácií na rok 2017.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
09. júl 2017

Matúš G

Vybavené. Perfektne to urobili, dúfam, že to dlho vydrží.
10. júl 2017

Veterná

Dnes som tadiaľ išla, super. Ani som nedúfala, že to takto dobre môžu opraviť. Perfektné. Vďaka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania