Nedokončená oprava plynu na Hajdoczyho

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Ľubomír Holkovič 10. apríla 2017

Dobrý deň,
od stredy 5.4.2017 je na Hajdoczyho ulici nedokončená rozkopávka po oprave plynu. Chodník sa vôbec nedá používať. Miesto nie je označené dopravným značením.

12. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
firmu, ktorá rozkopávku realizuje, sme upozornili na doplnenie označenia rozkopávky dopravným značením.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
19. apríl 2017

Ľubomír Holkovič

Dnes 19.4.2017 sa nič nezlepšilo. Rozkopávka neopravená, dopravné značenie nikde.
22. máj 2017

Ľubomír Holkovič

Oprava plynu Hajdóczyho ulica

Dňa 10. 4. som informoval o nedokončenej rozkopávke plynu na Hajdóczyho ulici. Dnes je 22. 5. a nič sa nezmenilo. Neosadené dopravné značenie, nepoužiteľný chodník, ... Jednoducho absolútny nezáujem kompetentných.
25. máj 2017

Karol

Dnes ja 25.5. a zemina medzitým sadla. Taktiež bzpečnostné značenie čas a vietor odvial. Vytvorila na niektorých miestach jama cca 30 cm hlboká a stáva sa to pre bicyklistu alebo vodiča nebezpečné miesto!!!
25. máj 2017

Karol

Prikladám foto z 24.5.2017.
27. máj 2017

Ľubomír Holkovič

26. mája aspoň nejaký posun. Miesto je označené dopravnými značkami a pokračuje oprava výkopu. Chodník je stále neprechodný - už 7 týždeň.
29. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požadované dopravné značenie rozkopávky už bolo osadené.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
01. jún 2017

Ľubomír Holkovič

Sedem týždňov trvalo osadenie dopravného značenia. Koľko bude ešte trvať oprava výkopu a odstránenie kopy hliny z chodníka? Ako mesto postihne nedokončenie opravy rozkopávky?
11. júl 2017

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania