Zatrávnenie plochy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
5ulo 10. apríla 2017

Pred bytovkou na Špačinskej ceste 12-20 je veľká zanedbaná hlinená plocha pod stromami, kde by bolo vhodné vysiať trávu (ktorá znáša tieň). Ja by som sa k tomu veľmi rád podujal, no zem je sadnutá a bolo by ju treba pred sejbou mechanicky rozrýpať, k čomu nemám prostriedky.
Nemám problém finančne prispieť na kúpu trávoveho semena, ide mi prioritne o prostredie v ktorom žijem.
Ďakujem

10. apríl 2017

5ulo

Len doplnim, ze ked sa robi kosba, tak chudaci pracovnici viac prasia ako kosia.
10. apríl 2017

Peter

nie je pod tymi stromami na travnik moc velky tien a preto je to take hole?
29. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
plochu sme boli osobne pozrieť. Trávnik v tejto lokalite zakladať nebudeme. Pri obhliadke sme však zistili viaceré nedostatky a spolupracujúcej firme sme zadali: orezanie konárov prevísajúcich nad stojisko a odstránenie dvoch suchých drevín a suchého kra. Ďalej sa z predzáhradiek odstránia náletové dreviny, vykoná sa rez krov od chodníka a odstránia sa suché konáre z drevín.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
29. máj 2017

5ulo

Skoda travnika, ale vdaka za ostatne postrehy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania