Vyjazdený nábeh z asfaltu na betón

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
5ulo 11. apríla 2017

Na Bucianskej je vyjazdeny nabeh z asfaltoveho povrchu na betonovy povrch krizovatky - v pravom pruhu (oznacene zltou ciarou). Myslim, ze podobny problem je aj zo strany Rybnikovej. Soferi tento skok obchadzaju zajazdenim do vedlajsieho jazdneho pruhu.

13. apríl 2017

Matúš G

Na toto som upozornoval aj ja.
13. apríl 2017

5ulo

Vdaka Matus, nemal som tu moznost zastavit takto pred tym nabehom, aby som mohol urobit foto :)
23. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rekonštrukciu cesty, odstránenie vzniknutého "nábehu" zaraďujeme do plánu realizácií, ale vzhľadom na veľké množstvo plánovaných realizácií momentálne nedokážeme určiť termín prác.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania