Smetiaky na Golianovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dominika 11. apríla 2017

Takto to dnes ráno vyzeralo pri kontajneroch, pred panelákom na Golianovej 57-61. Ten jav vôbec nieje ojedinelý, vyberači kontajnerov pravidelne nechávajú odpadky po zemi, následne sa nám množia potkany a bežne ich stretnete premávať sa po ulici alebo v prípade vetra, sú odpadky následne všade po okolí.

11. apríl 2017

Matúš G

Niekto sa pekne nudil. Dúfajme, že čo najskôr pribudnú polopodzemné kontajnery.
https://nasatrnava.sme.sk/c/20490430/zmizli-potkany-i-vyberaci-smetia-kde-pribudnu-podzemne-kontajnery.html
14. apríl 2017

Matúš G

Stojisko je upratané.
20. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priestor stojiska bol v uplynulých dňoch vyčistený aktivačnými pracovníkmi.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania