Pieskovisko

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dashka Petru 12. apríla 2017

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sa plánuje čistenie a dopĺňanie piesku na "sídliskových pieskoviskách"? Ďakujem

12. apríl 2017

navstevnik

Ani jedno ihrisko este nie je pripravene na tohtorocnu sezonu. Ako to vlastne bude?
Vraj byvala zmluva na udrzbu je zrusena a nova sutaz este neni. Kto sa bude podnetmi zaoberat ale teda hlavne kto a kedy spravi udrzbu ihrisk?
20. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
od ukončenia platnosti zmluvy o zabezpečení prevádzkovania a údržby detských ihrísk ich dočasne, od 1. januára 2017 do ukončenia verejného obstarávania a nadobudnutia účinnosti novej zmluvy, spravuje Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava. V rámci dočasnej správy je zabezpečované len odstraňovanie jednotlivých havarijných poškodení, nie kompletná údržba a prevádzka ihrísk. Správca nedisponuje kapacitami na zabezpečenie čistoty a výmeny piesku na všetkých ihriskách. V tomto konkrétnom pieskovisku, ktoré je veľmi znečistené, bude výmena piesku zabezpečená. V súčasnosti prebieha výber dodávateľa, predpokladaný termín realizácie je v priebehu mesiaca máj.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
20. apríl 2017

Peter

Tuším sa niečo nedomyslelo, podľa napísaného sa túto sezónu deti asi hrať nebudú.
31. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
piesok na pieskovisku bol vymenený, taktiež aj ohrada pieskoviska, šmýkačka bola opravená, ako dokladá priložená fotografia.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania