Zdemolovaná informačná značka po dopravnej nehode

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj 12. apríla 2017

zdemolovaná Iformačná značka po dopravnej nehode -v súčastnosti mierne zasahuje aj do vozovky

13. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
informačná tabuľa bola už včera odvezená, ale nová bude osadená až po verejnej súťaži na výber dodávateľa a správcu údržby informačného systému.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania