Trus holubov na chodníku a pred vchodom do úradu

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Uzavretý
meno
Beata Marušíková 20. apríla 2017

Pracujem na RÚVZ (hygiene) na Limbovej ulici v Trnave. Naša budova je prepojená s lekárňou a obchodom prestrešením, v ktorom majú hniezda divé holuby. Už roky sa tu doslova brodíme holubími výkalmi, na topánkach si ich nosíme do kancelárií a keď naprší, neraz sme sa na truse pošmykli. Samozrejme nielen my, ale aj občania, ktorí náš úrad navštívia. Okrem toho sa tu občas objavia i mŕtvoly uhynutých mláďat i dospelých holubov. Ide nielen o vrcholne negustiózne prostredie, ale hlavne o nebezpečenstvo epidemiologické i nebezpečenstvo úrazu.
Keď na jar čistili umývacím autom spevnené plochy na sídlisku Linčianska, medzi stĺpy prístrešku sa s týmto mechanizmom nedostal. Prosím preto o likvidáciu premnožených holubov a hlavne o vyčistenie priestoru. Ďakujem.

27. apríl 2017

Hana

Neviem ,kto je správca tejto budovy, ale je neprijatelné,aby takto vyzeralo okolie pri vchode do RÚVZ /hygieny/,ktorá kontroluje všetky zdravot. zariadenia a rôzné prevádzky.
23. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
budova nie je v majetku ani v správe Mesta Trnavy. Za hniezdenie holubov v jej priestoroch a čistotu priľahlých komunikácií zodpovedá jej správca, na ktorého je potrebné sa obrátiť.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
26. jún 2017

Matúš G

Vyzerá to, že to vyčistené to bolo, ale problém sa bude stále opakovať. Aj tá burina by mohla byť odstránená.
Týmto problémom sa zaoberal aj VMČ č.5 dňa 4.5.2017.
27. júl 2017

Matúš G

Odburinené a relatívne čisté.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania