Oprava vozovky

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Dušan Kováč 26. apríla 2017

Katastrofálny stav vozovky na frekventovanom výjazde a vjazde do Sasinkovej ulice.

27. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po ulici Bernolákova je vedená cesta III. triedy, ktorej vlastníkom je Trnavský samosprávny kraj a správcom komunikácie Správa a údržba TTSK.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
27. apríl 2017

Dušan Kováč

To je fajn, to som vedel, ale potom nechápem či tento podnet

https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/34524/hrbolata-cesta

bol vyriešený na základe podnetu v odkaze pre starostu, alebo sa VÚC spamätalo presne v tom istom čase, kedy sa podal.
Ďakujem za odpoveď.
03. máj 2018

Matúš G

Za rok s tým nepohli, iba sa to zhoršilo. Treba urgovať u TTSK.
04. máj 2018

Dušan Kováč

Na šípkach som označil jazvu na komunikácii, ktorú spôsobil TAVOS, okolo roku 2011. Ako dlho je záruka na takéto diela? V prípade VÚC by som sa o to zaujímal. Mesto by to mohlo pourgovať. Vadí to hlavne obyvateľom mesta.
https://mytrnava.sme.sk/c/5965496/ulicu-uzavreli-okoloiduce-auta-ohrozovali-robotnikov.html
09. august 2018

Dušan Kováč

Niečo sa udialo s poškodenou vozovkou. Nemám fotku, pokúsim sa zohnať. Vyzerá to ako záplata.
09. august 2018

Dušan Kováč

Tu sú fotky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania