Značenie na ul. Bedřicha Smetanu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Boris 03. mája 2017

Mesto osadilo tieto DZ na uz existujúce parkovisko. Poprosím o odstránenie, nakoľko značenie neodpovedá predpisom ani potrebe. V súčasnom stave je iba matúce. Ďakujem

05. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravná značka bola osadená na základe oprávnenej požiadavky obyvateľov bývajúcich v tejto lokalite na existujúce parkovisko. Zvislé značenie bude doplnené aj príslušným vodorovným dopravným značením, aby bolo kompletné a nebolo mätúce.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
08. máj 2017

Zenia

Obyvatelovi zijucemu v tejto lokalite bolo vyhovene a má svoje miesto rezervovane aj svojou spz priamo pred vchodom. O zvysnych dvoch miestach sa tu vedie diskusia, nakolko nie su potrebne a len znizili pocet uz aj tak nedostacujucich parkovacich miest.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.