Nezáujem o odpadkové koše pred blížiacim sa víkendom

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Miroslav Matejkovič 19. mája 2017

... prosím o starostlivosť o odpadkové koše pred blížiacim sa víkendom...sitúácia sa neustále opakuje... blíži sa víkend a koše v piatok doobeda, poobede plné.... ľudia by aj hodili odpadky do smetného koša.... avšak keď je plný nie je kam....mysliac si že keď to dajú vedľa koša že to zodpovedná firma včas uprace....vietor je však iný pán a tak to čo si tu tak pracne udržujeme je rozfúkané všade navôkol ... tento problém sledujem už dlho (problém s plnými košmi, nie z veterným počasím), opakuje sa na detskom ihrisku pri Agátke, pri košoch parku Hlboká, chodník vedľa Spartakovskej školy.... prosím posilnite kapacitne sily, hlavne pred víkendom...viem že služba, ktorá by pracovala cez víkend neexistuje.... tak aspoň takýto postreh, ďakujem Miro, Spartakovská ulica...

19. máj 2017

Roman Gábor

Zaujem je ale iba z jednej strany chodia totiž dve osadky vyberať odpad po TT...Jedny chlapci chodia 2x do týždňa na spartakovsku PO-PI pekne všetko pozbieraju a tý druhý nechodia vobec a prečo bohužial neviem...
23. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
smetné koše boli z technických príčin vysypané o deň neskôr, dnes sú však už prázdne.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania