Rozkopávka na cyklotrase na Zelenečskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
stefan 28. mája 2017

Chcel by som požiadať kompetentných, aby si posvietili na nekonečnú rozkopávku na cyklochodníku na zelenečskej ulici. Táto rozkopávka strpčuje život cyklistom už poriadne dlho a je potrebné ju obchádzať cez pruh pre vozidlá, čo je nebezpečné hlavne počas dopravných špičiek. Zaujímalo by ma, dokedy platí povolenie na rozkopávku, keď sa s ňou tak "ponáhľajú"...

29. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cesta a cyklochodník na Zelenečskej ulici nie je v správe mesta, je to cesta III. triedy, ktorej vlastník je VÚC a správca komunikácie je Správa a údržba ciest TTSK a rozkopávky povoľuje Okresný úrad Trnava ako cestný správny orgán.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
12. jún 2017

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania