Prepadnutý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Chodník sa prepadáva...

30. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
opravu chodníka sme zaradili do programu realizácií na mesiace jún a júl 2017.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. jún 2017

Matúš G

Už sa na tom pracuje.
13. jún 2017

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania