Neodtekajúca voda

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dlhodobý problém s neodtekajúcou vodou. V danom mieste nie je žiadny kanál kam by mohla odtekať voda. Kanál je tak 20m odtiaľ, bolo by dobré spraviť ďalší a napojiť ho na už existujúcu kanalizáciu. Voda pokaždé vytopí viaceré garáže. Treba to už riešiť. Komunikácia je majetkom mesta. Taktiež by tu bolo dobré dať jednu lampu verejného osvetlenia.

24. júl 2017

Andy

Znova vytápa garáže
24. júl 2017

Andy

04. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v tomto roku nie sú v rozpočte na doplnenie osvetlenia vyčlenené finančné prostriedky. Požiadavku budeme evidovať a zaradíme ju do návrhu rozpočtu na nasledujúce obdobie.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania