Nelegálna reklama

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Filip 28. júna 2017

Dobry den, chcem sa spytat ci su zakruzkovane reklamne plochy legalne? Respektive komu patria pozemky a ci platia mestu prenajom? To plati aj pre auta vystavene na zeleni. Ak su pozemky sukromne pravedepodobne je to v poriadku, ale pochybujem o tom.

04. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
motorové vozidlá aj reklamná tabuľa žltej farby sa nachádzajú na súkromnom pozemku patriaceho k objektu za nimi. Reklamné tabule popri ceste boli po intervencii mestskej polície odstránené z verejného priestranstva.

Mestská polícia mesta Trnava
25. január 2018

Marián

Po pol roku znova tá istá reklama pri ceste
27. január 2018

Marián

Reklama Pri Kalvárii

Po pol roku znovu reklama na tom istom mieste,asi dohovor od mestskej policie nepomohol.
30. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
reklamná tabuľa bola po intervencii hliadky mestskej polície opäť odstránená. Za priestupok neoprávneného zabratia verejného priestranstva bola uložená bloková pokuta.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania