Trnavská fontána

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Upchaté pripojenia dažďových zvodov na Hollého ulici. Myslím, že väčšina nefunguje...

11. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stavebný úrad vo veci upchatého strešného zvodu upozorní vlastníka objektu na vzniknutú poruchu.
Dovoľujeme si zadávateľa podnetu požiadať o spätnú väzbu súvisiacu s vyriešením podnetu.

Odbor stavebný a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania