Zdemolovaná značka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 12. júla 2017

Pred kruháčom je zdemolovaná dopravná značka.

12. júl 2017

Peter

Este aj v travniku su nejake plasty z auta, asi tiez pozostatok z toho ako niekto vyletel na ostrovcek.
12. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
značka nie je vo vlastníctve mesta. Upovedomili sme Správu a údržbu ciest Trnavského samosprávneho kraja.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. október 2017

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania