Orezanie vrby nad cyklochodníkom

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 16. júla 2017

Poprosím zostrihať konáre vŕby, aby sa dalo pod nimi bezpečne jazdiť na bicykli. Odhadujem to tak na 2,5 m. Pred bytovkou Jiráskova 22.

17. august 2017

Matúš G

Za mesiac sa stav zhoršil.
07. október 2017

Matúš G

Vybavené.
23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol zadaný firme a vyriešený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
16. august 2018

Matúš G

Vŕba znovu podrástla.
21. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
orezanie vŕby na podchodnú/podjazdovú výšku sme opätovne zadali spolupracujúcej firme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
19. jún 2019

Matúš G

Poprosím znova orezať vŕbu a tiež strom 20 m za ňou. Ďakujem.
08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
orezanie zelene do podchodnej výšky sme zadali spolupracujúcej firme.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl-august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa spätnej väzby od spolupracujúcej firmy, stromy sú už orezané.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
08. júl 2020

Matúš G

Poprosime znova orezat.
06. august 2020

Matúš G

Uz je to moc ovysnute.
07. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Bol postúpený na Odbor územného rozvoja a koncepcií (referát zelene), ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? august 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania