Vyvalený stĺpik

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marian 18. júla 2017

Vyvalený stĺpik a hodený na zemi.

17. august 2017

Matúš G

Stĺpik odstránený, uvidíme či príde aj k spätnému osadeniu.
22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stĺpiky osadíme do konca mesiaca august 2017.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. júl 2018

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania