Doplnenie lavičiek

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mária 18. júla 2017

Na detské ihrisko na Družbe (za VUC) chodí veľa ľudí a chýbajú tam lavičky. Nedalo by sa prosím doplniť pár lavičiek, ideálne pod stromy do tieňa, teda pri chodníku. Na tých lavičkách, ktoré sú na opačnej strane, pri parkovisku VUC, nikto nechce sedieť, lebo tam celý čas praží slnko.

07. november 2017

Matúš G

Bez odpovede bez lavičiek.
15. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v tejto lokalite je osadených cca 15 lavičiek, preto nad osádzaním ďalších lavičiek zatiaľ neuvažujeme. Tieň sa "točí", preto by bolo ťažké odhadnúť, kam ich presne umiestniť, a stromy na obrázku sú súčasťou aleje, do ktorej sa lavičky neosádzajú. Celé územie však bude komplexne preriešené spolu s lokalitou Agátka, ku ktorej sa už pripravuje projektová dokumentácia na ďalšiu humanizáciu tohto priestoru.

Odbor územného rozvoja a koncepcií

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania