Odplavený trávnik, zaplavená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Bašta po rekonštrukcii (ulica Dolné Bašty) s červenou tehlou naznačený pôvodný pôdorys. Lenže tento pôdorys je vyhotovený v nižšej výške ako blízky chodník a je na rovnakej výškovej úrovni ako okolitý terén. Po skončení prác pracovníci naviezli "čistú hlinu" na terén značne znečistený od štrku a iného stavebného materiálu a vysiali doň nový trávnik. Posledné dni riadne napršalo a trávové semená vyplavilo. zostali holé miesta. Vykoná mesto nový výsev trávnika? Priestor tejto bašty býval hojne využívaný aj ako verejná toaleta nielen počas róznych kultúrnych alebo športových akcií, ale aj bežne mnohými okoloidúcimi. Plánuje mesto ohradiť priestor tejto bašty a tým zamedziť jej ničenie aj týmto spôsobom?

27. júl 2017

mario

Bol som zvedavý ako dopadne rekultivácia trávnika po dokončení obnovy veže. Dopadla presne ako som predpokladal, totálne udupaný povrch plný štrku zakamuflovali vrstvou zeminy.
27. júl 2017

Matúš G

Priestor znova upravený.
27. júl 2017

Tomáš Karel

Upravené pracovníkom dňa 26. júla ručným rozhrabaním hrabľami. Ale nie v plnom rozsahu. Upravená cca viac ako polovica. Trávnik nezasiaty. Pod tou novou hlinou sú stále zvyšky stavebných materiálov...
15. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
problém bol operatívne odstránený dosypaním hliny a sejbou trávnika. V súčasnosti je priestor spevnený a zazelenaný, podnet je vyriešený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania