Vypadávajúce kocky z dlažby

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Renata Jezkova 25. júla 2017

Dlhodobo vypadavajuce a uz aj chybajuce kocky z dlazby cesty na Jeruzalemskej ul.

13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravy cesty v tejto lokalite sú už zaradené do plánu realizácií. Pokiaľ sa nestihnú ešte v tomto roku, budeme pokračovať v roku 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
14. január 2018

Roman

Dobrý deň,

kocky spätne osadené.

Ďakujem

Roman
17. apríl 2019

Renata Jezkova

Dobry den,podnet opatovne obnovujem, situacia taka ista ako spred roka, foto zbytocne posielat,treba znova opravit.Dakujeme.
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stav podnetu sme dali preveriť a následne opravu zrealizovať spolupracujúcej firme.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? apríl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
31. júl 2019

Renata Jezkova

Dobry den,presli viac ako 3 mesiace,situacia sa nezmenila,resp.sa zhorsuje,to sa stale preveruje??? Dakujem.
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu sme zaradili do programu realizácií na mesiac august 2019.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
02. september 2019

Roman

Dobrý deň,

posielam aktuálny stav miesta z podnetu..vyzerá to mierne opravené... ale najlepšie to posúdi zadávateľka podnetu.

Roman
03. september 2019

Renata Jezkova

Dobry den,ano,oprava prebehla este v auguste, len pokial budu mat povolene jazdit po tej ceste tazke mechanizmy a nakladne auta,situacia bude o chvilu v starych kolajach.Prekvapila ma aj ochota mesta vycistit prilahle chodniky od buriny.Sice na 2 etapy,ale aj malickost potesi.Este ze sa blizi jarmok, inak by to urcite trvalo dlhsie.Zostava len dufat,ze ta ochota zotrva aj do buducnosti.DAKUJEM.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania