Chýbajúci smetný kôš v parku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

V Ružovom parku chýba smetný kôš, okolo sú aj odpadky. Žiadame o nápravu.

26. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš je objednaný u dodávateľskej firmy.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
27. júl 2017

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania