Zachránte vzácnu morušu trnavskú

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Strom potrebuje odborné ošetrenie.

07. august 2017

Adrián

Výborný podnet , ďakujem
10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
momentálne Mesto Trnava vypisuje súťaž na správu zelene v lokalite Kopánka. Po úspešnom ukončení verejného obstarávania správcu zelene budeme venovať pozornosť aj tomuto podnetu, zatiaľ prosíme občanov o trpezlivosť pri jeho riešení.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. jún 2018

Micro

Tomu stromu treba vážne pomôcť...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania