Detské bazény na kúpalisku Castiglione

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martin 07. augusta 2017

Na kupalisku su tri male bazeny pre deti do 6 rokov. Mam 7 mesacneho syna s ktorym vyuzivame tieto male bazeny, samozrejme ze sa v tom bazene nekupem, ale som tam s malym a pridrziavam ho a tym padom mam nohy v bazene. Robievaju to tak isto aj ostatni rodicia. Bol som nemilo prekvapeny ked prisla nejaka slecna/pani a vyzvala nas aby sme neboli v bazene, ze tam mozu byt iba deti. Na moju otazku, ze z akeho dovodu tam nemozem mat namocene nohy, ked iba pridrziavam male dieta, tak mi odpovedala, ze preto, aby sa bazen neznecistoval.
Moja otazka znie:
Ako znecistim bazen? Do bazena pada listie zo stromov a to uz nevadi?
Poprosim, aby plavcici chodili riadne ustrojeni a nemali tricka prevesene zozadu v plavkach. Preto som hore napisal " slecna/pani" pretoze neviem kto je plavcik!

10. august 2017

Martin

Haloooo, dostanem aj nejaku odpoved?! Ci az po skonceni prazdnin? "Odkaz pre starostu" by mal fungovat medzi obcanom a kompetentnymi z radnice, ale ako to sledujem, tak to sluzi ako nejaky "chat" medzi obcanmi. Mesto nema vobec zaujem o riesenie veci ktore trapia obcanov. Hanba!
11. august 2017

5ulo

ak chceš promptnejsiu odpoveď, tak sa skús obratit priamo na prisluchajuci odbor mesta. Vynechas tak sprostredkovateľa OPS.
11. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava je ako prevádzkovateľ kúpaliska Castiglione povinná pri zabezpečení prevádzky garantovať všetky predpísané hygienické normy. Pri detských bazénoch je umiestnený oznam o ich vyčlenení výhradne pre deti do 6 rokov. V súlade s prevádzkovým poriadkom je každý návštevník povinný dodržiavať určené pravidlá. Prevádzkovateľ realizuje denné vypustenie, predpísanú dezinfekciu malých bazénov a ich čistenie aj priebežne (počas dňa), vrátane zberu lístia zo stromov.
V čase trvania horúčav si zamestnanci zvolili vlastný spôsob nosenia trička. Zamestnanci boli na podmienku nosenia tričiek predpísaným spôsobom upozornení. V budúcom období zvážime možnosť iného označenia pracovného odevu, ktorá bude vyhovovať zamestnancom prevádzky aj v čase trvania extrémnych teplôt

Správa kultúrnych a športových zariadení
11. august 2017

Martin

Dakujem za odpoved, popravde inu odpoved som necakal. Do buducna bude mesto snad odpovedat prompnejsie a nie az po urgencii.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania