Dlho nevyvezené smeti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lubos 07. augusta 2017

Plny nevysipany kos pri Teodora tekela 11 vid v pozadi fotky

08. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš na odpad už bol vysypaný.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
29. jún 2018

kolombo

Tento smetný kôš na ulici T.Tekela č.21,oproti č.8 je dlhodobo nevyvážaný!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania