Chýbajúce dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Juraj2 08. augusta 2017

Na križovatke pri detskom ihrisku pri výjazde od Kalokagatie chýbajú dopravné značky Daj prednosť v jazde a Prikázaný smer jazdy doprava. Značky tam pôvodne boli pred výstavbou City Arény ako dokladuje foto z roku 2012.
Cesta a parcela patrí mestu Trnava. Parkovisko vpravo patrí City Aréne a je oplotené, takže sa nejedná o výjazd z parkoviska a je to vlastne napojenie Streleckej ulice na ulicu Dolné bašty.
Pri vjazde chýba aj označenie parkovacích miest pri plote detského ihriska teda zvislá značka povoľujúca parkovanie s vyznačením parkovacej zóny A ako je to na ostatných parkovacích miestach v centre.

31. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požadované značky sme už osadili.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. november 2017

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania