Preplnený kôš

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Opäť preplnený kôš, ktorý už tu bol raz avizovaný. Tomuto košu chýba železné jadro. + niekto sa nudil a este sa tam nachádza aj nákupný kôšík (v pozadí fotky)

27. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. O jeho riešení vás budeme informovať.

Jana Gmitterová, ÚKaM
27. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pripájam stanovisko odboru dopravy a komunálnych služieb:
Odpad bude v čo najkratšom čase odvezený.

Jana Gmitterová, ÚKaM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania