Odstránenie živého plotu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
erik 11. augusta 2017

Bolo by možné z dôvodu bezpečnosti v premávke odstrániť živý plot zo zelene, ktorý sa nachádza na zrušenom stanovisku na smetné nádoby.Zeleň bráni vodičom vo výhľade cez zakrutu a vznikajú zbytočné kolízie aut.Zeleň už neplní svoj účel oddelenie smetných nadob od okolia,preto je tam zbytočná.

16. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po odstránení kontajnerov z lokality je toto stojisko naplánované odstrániť a znovu zatrávniť, čo bude realizované v priebehu roku 2018, v závislosti od iných prác a klimatických podmienok.

Odbor opravy a komunálnych služieb
02. október 2018

Matúš G

Dávno vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania