Smetisko pri Sessleri

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

pekná skládka pred pivovarom

14. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pozemky v tejto lokalite nie sú v správe a majetku mesta. Majiteľ pozemku bude upozornený na jeho úpravu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
25. október 2017

Peter S

Dobry den

dost ma hneva ze sa ludia staraju o veci ktore nie su prekazkou ani neohrozuju prostredie alebo zdravie ludi. Chodim pravidelne okolo sessleru a nazvat to co ste odfotili smetiskom ma dost zaraza nakolko tam neboli ziadne odpad ale iba suche konare, hlina a listie. Neviem ako by sa vam pacilo keby niekto kontroloval co mate v zahrade alebo pred bytovkou. Skuste sa prosim najprv zamysliet nad sebou a nad svojim zmyslanim a nie zbytocne zaneprazdnovat ludi nakolko niektori ludia sa tvaria ze uz pomaly nie je mozne chovat psa na dvore svojho domu. Prestante byt zaskodny. Po tyzdni tam aj tak nic nebolo takze majitel zrejme vie co robi na svojom pozemku a je vidiet ze sa riadne stara o cely areal.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania