Burina v "športovom areály"

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Marian 18. augusta 2017

Majiteľ tohto ihriska sa nestará o žiadnu údržbu čo chátra roky ale aspom by mal pokosiť burinu,ktorá sa tu vysemení a bude jej viac a viac a ešte aj škodí alergikom.

18. august 2017

mario

Ihrisko je majetkom cirkvi , ktorá aj napriek výzvam mesta na jeho údržbu kašle.
18. august 2017

Ladislav

Presne tak majiteľom je cirkev tohto pozemku nie mesto a keby to bolo mesto už možno dávno je tam nový parčík.
04. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pozemok nie je mestský, preto vyzveme vlastníka pozemkov, aby pokosil plochy zelene.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania