Celé leto nekosené trávniky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Adriana 18. augusta 2017

Celé leto neboli pokosené trávnaté plochy na Družbe za ulicou T.Tekela pri parku a v parku. Nie je ho vidno????

04. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po preverení u firmy sa zistilo, že trávniky boli pokosené. Naposledy bola plocha pokosená v auguste.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
08. február 2018

Marek Semelbauer

Dobry den,

ja by som sa z nekosenej plochy tesil:

http://ciernalabut.sk/4589/motyle-a-vcely-chcu-zit-v-meste-drzia-ich-na-uzde-iba-nase-esteticke-preferencie-hovori-odbornik-na-hmyz/

Bolo by mozne, aby sa vyclenili nekosene plochy (pre motyle a vcely) cielene?

s pozdravom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania