Neporiadok za kontajnerovým stojiskom na Hlbokej 9-11

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Rasťo 18. augusta 2017

Poprosím o nápravu a upratanie okolia kontajnerového stojiska a priľahlej plochy. Činžiak za stojiskom bol zatepľovaný, samozrejme tento neporiadok a odpad nesúvisí s ich vykonávanou prácou, pretože tento neporiadok tam je už vyše roka.

22. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok v tejto lokalite bol už vyčistený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania