Živý plot

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prerastený živý plot pozdĺž Zelenečskej ulice bráni výhľadu pri odbočovaní na hlavnú cestu. Je to nebezpečné...

22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnes, t. j. 22. 8. 2017 začal na ulici Zelenečská rez živých plotov.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
05. september 2017

Matúš G

Vybavené.
07. september 2017

:-(

a čo tie chodníky a obrubníky zarastené trávou a burinami? všimol som si, že je toho viacej po sídliskách, chodníkoch a cestách, V poslednom čase sa namiesto asfaltu používajú dlaždice. Aj toto treba riešiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania