Nevyhovujúce stojisko na komunálny odpad

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Dana 20. augusta 2017

Malé, nevyhovujúce stojisko na komunálny odpad a využívanie zelenej plochy na ďalšie kontajnery na V.Clementisa 4 Nebezpečné je aj vychádzanie autom z parkoviska, nakoľko smetné nádoby bránia v rozhľade.

11. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
na rok 2017 sú už vyčerpané finančné prostriedky na výstavbu polopodzemných kontajnerov. V budúcom roku už máme zaevidované nejaké návrhy na polopodzemné kontajnery, ale v súčasnosti zatiaľ nie na Ulici Vladimíra Clementisa.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania