Neudržiavaná mestská "zeleň" Bučianska ulica

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Juraj Hloben 25. augusta 2017

Neudrziavana mestska zelen Bucianska ulica. Identicky problem je aj na zaciatku Oblukovej ulice smerom od Bucianskej.
Skutocna vizitka mesta pre navstevnikov TT i jej obyvatelov .....

26. august 2017

Peter

s tou starostlivostou o zelen je to uz fakt kriticke. Prejdite si podnety a spravte si statistiky, kde to riadne nefunguje. Je to systemova chyba, takyto stav totiz nie je vynimocny, nie je to, ze by sa len na nejaku plochu obcas zabudlo. Co s tym mienite ako Mesto robit pre dalsiu sezonu? Miestami to v Trnave dlhodobo vyzera ako v nejakej rozvojovej krajine.
27. august 2017

Juraj Hloben

absolutny suhlas.....problem s ne-udrziavanim zelene v meste je evidentny posledne 2 roky.....JH.
28. august 2017

Juraj Fuzák

ano je to problem poslednychdvoch rokov, to hlavne kvoli tomu ze je kazdy rok o jednu kosbu viac a plochy v sprave mesta sa kosia xy krat...
28. august 2017

Ondrej Koso

dnes som isel okolo a bolo to pokosene
28. august 2017

Juraj Fuzák

Jasne ze to bolo pokosene, ten priestor kosi mesto prostrednictvom SKaZ spolu s Hlbokou a Rybnikovou, pokial sa nemylim uz osmy krat tento rok. Na tej fotke je vidiet datelina, ktora tam narastie o tyzden zas.
28. august 2017

kolombo

To zas bude škandál,tá ďatelina...
28. august 2017

Ondrej Koso

Detelina je smrt :D
30. august 2017

Peter

Ak je z hladiska udrzby problem datelina, zasadte na jesen namiesto toho naletu normalnu travu - parkovu zmes. Netreba si tu z toho robit srandu, pozrite sa, ako to vyzera. Ste s tym spokojni?
30. august 2017

Juraj Fuzák

Datelina predstavuje problem ten ze velmi rychlo vyrastie. Mozes sa tam ist pozriet za tyzden, teraz je to pokosene a za tyzden to bude mozno rovnake. Zasadit normalnu travu, parkovu zmes je zrejme dobry napad, no pri sucastnom stave zrejme nerealny, pretoze takychto miest je ovela viac.

A co ked si niekto iny urobi srandu? Ja som si srandu z toho nerobil, ale tiez som si pomyslel svoje o tej "skutocnej vizitke pre obyvatelov ci co", zvlast ked viem ze ten usek je koseny asi 8 krat do roka. Uplne by stacilo napisat ze tento usek je nepokoseny, prosim o pokosenie a dostal by odpoved z mesta. Uz fakt prestanme byt vsetci precitliveli ako soplave deti, ked niekto reaguje inak ako si predstavujeme.
30. august 2017

Juraj Hloben

8 x ??? .... sme se pobavili..., to si teraz robite srandu vy.... mozno za 2 roky dokopy.....
30. august 2017

TOP

Taka Spartakovska sa tento rok kosila urcite 4-5 krat
30. august 2017

Hana

Mám zaznačené, na Vladimíra Clementisa sa kosilo zatial 3x, ale druhýkrát to bolo po prvej kosbe za tri týždne, myslela som si, že je to oprava prvej kosby, lebo tá prvá jarná bola jedna katastrofa/kosilo STEFE Trnava,s.r.o./
30. august 2017

Juraj Hloben

Spartakovska mozno , ale hovorime o Bucianskej....
30. august 2017

kolombo

Ja zas mám zaznačené,že sa kosilo 4 krát.Plochy pri cestách kosí mesto-správa šport.zariadení a tie mohli byť pokosené aj osem krát.A tam patrí aj Hlboká či Bučianska.Treba si viac všímať.
23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na jeseň v roku 2017 je plánovaná 4. kosba.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania