Jazierko v strede chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
monika 03. júna 2013

Po silnejších dažďoch je vždy na tomto chodníku mnoho mlák. Ale táto je cez celý chodník, takže musíte prejsť po blate, aby vám nenatieklo do topánok. Nedalo by sa s tým niečo urobiť?

12. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podľa informácií z odboru dopravy a komunálnych služieb bude oprava zabezpečená v priebehu mesiaca júl.

Gmitterová, ÚKaM
01. november 2013

vlaDyka

Áno, je to opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania