Chýbajúce detské preliezky a lavičky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ivana 12. septembra 2017

Na Prednadrazi ulica Bedricha Smetanu 16 -18 boli odstranene schatrale preliezky aj lavicky.
Avsak do dnesneho dna neboli nahradene ziadnym novym zariadenim,lavicky chybaju co by bolo super riesenie nakolko tu je vela mladych rodin a velky travnik kde by sa dal travit cas s detmi .... pripadne nejake fitness storje ako su aj na sidlisku Druzba, ci na velkom ihrisku smerom na Kamenny mlyn.** Nemame tu nic okrem schatralej zemegule , 2 prehnilych hojdaciek,laviciek a smykacky na Lomonosovej( ulica pred nami)
Najblizsie velke nove ihrisko je az na Mozartovej ulici co je celkom od ruky pre matky odtialto.

10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ihrisko bolo odstránené, pretože nespĺňalo súčasné bezpečnostné normy. V prípade, ak občanom z tejto lokality z nejakých dôvodov nevyhovuje spádové ihrisko na Mozartovej ulici, treba sa obrátiť na svoj výbor mestskej časti a navrhnúť mu riešenia tohto územia, prípadne sa môžu zapojiť s vlastným projektom do participatívneho rozpočtu v budúcom období.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. apríl 2018

Tomáš

Veď na tom starom ihrisku aj tak nikdy nikto nebol, len deti zo základky po škole (a aj to tam robili len bordel).
18. apríl 2018

Tomáš

+ pred B. Smetanu 3-6 je ihrisko tiež, 1 minúta chôdze pešo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania