Odlomená haluz

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Po vetri bola odlomená veľká haluz. Poprosil by som o odstránenie. Ďakujem.

10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
konár stromu už bol odstránený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania