Zatečené steny v mestskej škôlke - MŠ Murgašova

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Veronika 20. septembra 2017

Dobrý deň, prosím Vás, na koho sa môžeme, ako rodičia, obrátiť, aby sa vyriešil dlhodobý problém so zatečenými stenami v MŠ Murgašova, Trnava (mestská škôlka). Problém je najmä v spálni, kde spia naše deti. Stav začína byť naozaj vážny. Ďakujem.

21. september 2017

Odpoveď samosprávy

Závadu sme riešili so správcom budovy STEFE Trnava s.r.o.. Nad spálňou sa nachádza terasa, ktorá bola rekonštruovaná v roku 2015. Na práce je záruka 5 rokov, takže závadu odstráni v najbližších dňoch (v rámci reklamácie) firma, ktorá realizovala rekonštrukciu terasy.

Gabriela Krištofíková, OVŠaK, MsÚ Trnava
22. september 2017

Daniel

A to musia oznamovat rodicia? Kompetentnych v skolke to nezaujimalo?
22. september 2017

Veronika

Kompetentní v škôlke riešili, ale niekedy je potrebné, aby sa ozvali aj rodičia, aby sa veci vyriešili.. bohužiaľ...
08. december 2017

Veronika

Ďakujeme za vymaľovanie spálne, oprava terasy zatiaľ neprebehla. Reklamáciu by malo doriešiť vedenie VII. ZŠ, pod ktorú naša škôlka od januára prechádza. Podnet považujte zatiaľ za vyriešený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania