Poškodené kontajnery

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Sekini 21. septembra 2017

Po požiari zhorené 2ks kontajnerov na odpad, ul.Čajkovskeho 3,treba priniesť náhradné na vymenu

22. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je už vybavený, kontajnery sú nahradené novými.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania