Ryhy v zeleni

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Osádzači reklamného stĺpa tu toto nechali + kôpku odpadkov, čo bola v starom reklamnom stĺpe.

26. september 2017

5ulo

veď k miestu, kde je reklamna skruz je prístup z cesty. Prečo by jazdili po chodníku? Akosi mi to nedáva logiku.
27. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený. Zemina bola zarovnaná a odpadky vyzbierané.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania