Rozbité sklo

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mária 01. októbra 2017

Na chodníku na Streleckej je veľa rozbitého skla.

02. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený. Sklo je odstránené.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania